HEROES

Losers Cirque Company

Janáčkovo divadlo Brno

neděle 23. 5. 2021

15:00

a

Žánr: Tanec/pohyb, ČR
Délka představení: 1 h 10 min bez přestávky

V inscenaci je použito stroboskopické světlo, které není vhodné pro osoby trpící epilepsií.

Koupit vstupenky

Upozornění: V důsledku aktuálních vládních opatření bude muset být omezena kapacita sálu, dále respirátor FFP2 a antigenní test.

Projekt Heroes našeho špičkového novocirkusového souboru Losers Cirque Company navázal na předchozí úspěšnou spolupráci s režisérem Danielem Špinarem a mimem a choreografem Radimem Vizvárym na projektu Ego. V Heroes hraje dokonce hlavní roli. A jako vždy, když Vizváry uvede v život nový projekt, ani v tomto projektu nás neošidí o další propojení jeho pantomimy s novým žánrem. Kromě koncertu Vizváryho jako mima, inscenace nabízí i prezentaci tohoto multitalentovaného umělce jako zdatného akrobata, který dokáže skvěle propojit své umění s přesnou a efektní akrobacií Losers Cirque Company. Hrdinou inscenace je nejen hlavní postava bojující o život po autonehodě, ale můžeme tak vnímat i operující lékaře či poraněné orgány. Co se vlastně odehrává v těle a mozku člověka bojujícího o život?

Režie: Daniel Špinar

Choreografie: Radim Vizváry

Hudba: Ivo Sedláček

Scéna: Petr Horníček

Kostýmy: Petra Vlachynská

Světelný design: Michael Bláha

Animace, Led screen: Amar Mulabegovič, Honza Šíma

Produkce: United Arts

 

Účinkují: Radim Vizváry, Jindřich Panský, Matyáš Ramba, Vítězslav Ramba, Lukáš Macháček, Jiří Bělka, Mates Petrák, Jana Telcová, Kristýna Stránská, Martina Illichová, Nikola Kopáčová