Setkání spiklenců  PREMIÉRA

Divadlo Husa na provázku

Provázek.dvůr

úterý 25. 5. 2021

19:00

a
Žánr: Činohra, ČR
Délka představení: 1 h 55 min

Koupit vstupenky

Upozornění: V důsledku aktuálních vládních opatření bude muset být omezena kapacita sálu, dále respirátor FFP2 a antigenní test.

Věříte, že existují náhody? Myslíte si, že máte věci ve svých rukou? Slouží podle vás 5G sítě k šíření mobilního signálu, nebo virů? Je Země kulatá? A můžete to dokázat? Věříte, že Hillary Clintonová pije dětskou krev? Věříte v pravdivost příběhu o tzv. sametové revoluci, v existenci Finska nebo třeba… v Boha?

Každá odpověď je správná, ačkoli vám možná někdo tvrdí opak. Vstupte do bezpečného prostoru našeho přátelského kruhu a uleví se vám. Naše skupina nabídne pochopení a otevřenou náruč pro sdílení vašich i našich zkušeností s konspiračními teoriemi. Jako bonus se dozvíte, co Pavel léta zatloukal a proč se Dominik Teleky už nechce skrývat za talent. Dojde k odhalení jediné skutečné pravdy o Divadle Husa na provázku. Autorská inscenace o fenoménu konspiračních teorií jako uzavřená společnost otevřená všem. Heslo: Δ.

Scénář, režie, dramaturgie: Petr Erbes a Boris Jedinák

Scéna: Jan Tomšů

Kostýmy: Klára Fleková

Hudba: Ian Mikyska

Dramaturgická spolupráce: Kateřina Menclerová 

Asistent režie: Michal Moravec

Hrají: Růžena Dvořáková, Vladimír Hauser, Milan Holenda, Jan Kolařík, Sylvie Krupanská, Dominik Teleky, Tereza Volánková, Pavel Zatloukal